+++ extrem web +++

V Rekonstrukci!!!!!

K WEBU

Jak stahovat filmy, seriály ?

RapidShare:

POSTUP STAHOVÁNÍ:
Pokud kliknete na odkaz vedoucí na RapidShare.de, první co uvidíte je volba varianty. Pokud nemáte placený účet, zvolte Free.
Na další stránce pak uvidíte odpočet sekund do začátku stahovaní.Až se sekundy odpočítají,oběvi se políčko, do kterého musíte zadat písmena a číslo napsané hned vedle. Poslední, co musíte udělat je kliknout na Start Download.A stahujete.

MegaUpload:

Po kliknutí na odkaz, který vede k souboru uloženému na serveru MegaUpload se vám otevře stránka, v jejímž pravém horním rohu běží odpočítávání.Po uplynutí těchto vteřin se zobrazí reklama,kterou zavřete oranžovým křížkem ( v pravém horním rohu) potom stačí kliknout na odkaz, kteý najdeme na místě odpočítávání (Download file),po kliknutím na tento odkaz se vám otevře nové okno s reklamou - to můžete zavřít.

Pokud se Vám zobrazí namísto odpočítavaní "Download With Premium" NAJEĎTE NA http://www.kproxy.com

A ZKOPÍRUJETE ODKAZ DO KOLONKY,POTOM KLIKNETE NA Surf!

DALŠI MOŽNOST
Pokud se Vám zobrazí namísto odpočítavaní "Download With Premium"klikni ZDE

A zkopírujte odkaz do první kolonky. Pozor ať tam nemate dvakrát www. Po té klikněte na Surf Proxy 1. A je to, pak jen klikněte na Download file a stahujte.

Toto je třetí možnost, ale né vždy funguje

Pokud se Vám zobrazí namísto odpočítavaní "Download With Premium", uložte si URL adresu, otevřete stránku http://www.ano­nycat.com v novém okně a do políčka zadajte URL adresu souboru, který chcete stáhnout.(POZOR! at v poličku nemáte dvakrát http:// ) Nakonec klikněte na "Start Surfing !"

Torrent:

Přes torrent je to takhle : Nejříve si stáněte a nainstalujte program BitComet  ten je ke stažení ZDE

Potom stáhněte torrent a klikněte na něj a zpustí se vám stahování.

Žádné komentáře
 
Autor: HOOKER | Děkuji za návštěvu !